Konyar Hukuk Bürosu | İşçi Avukatı, İşçi Hakları,iş hukuk,ticaret hukuku,işçi hakları neler ,iş ve trafik kazaları tazminatı

Arabuluculuk Hizmetleri

Arabuluculuk Başvuru Dilekçesi

Arabuluculuk Başvuru Dilekçesi

Parasal alacaklara hükmedilirken, dava tarihindeki ücret esas alınır. Bu karar ile daha önce 2 davada elde edilen sonuç tek davada, neticeye bağlanmış olmaktadır. Bu davada hem işe iadeye hem de işe iade olmaması halinde ödenecek parasal haklar hüküm altına alınmış olmaktadır.
İşe İade Davaları ve Arabuluculuk

İşe İade Davaları ve Arabuluculuk

İşe İade Davaları ve Arabuluculuk Başvurusu Nasıl Yapılır? İşe iade davalarında arabuluculuk hizmetleri, geçtiğimiz yıllarda 7036 sayılı İş Mahkemeleri Kanunu’nun 3. maddesinde yapılan düzenlemeler neticesinde zorunlu bir hale getirilmiştir.
İş Hukuku Avukatı Ücretsiz Danışma

İş Hukuku Avukatı Ücretsiz Danışma

Ücretsiz avukatlık danışma hizmetlerinden yararlanmak için hizmet sunan avukatlara ulaşmanız son derce önemlidir. Hangi avukatların bu hizmeti ücretsiz olarak verdiğini öğrenmek adına iş hukuku alanında hizmet veren hukuk bürosu ve avukatları bulmanız gerekir.
İşçi Hukuku Avukatı İstanbul İzmir

İşçi Hukuku Avukatı İstanbul İzmir

İş Hukuku Avukatı ve danışma konuları nelerdir? Çalışma hayatını düzenleyen birçok yasa bulunmaktadır. Bunlar ile iş hayatı, işverenlerin hakları, işçilerin hakları, alacaklar ve tazminatlar ile kıdem tazminatları gibi birçok farklı konuyu içermektedir.
 
3WTURK CMS v8.3.1