Konyar Hukuk Bürosu | İşçi Avukatı, İşçi Hakları,iş hukuk,ticaret hukuku,işçi hakları neler ,iş ve trafik kazaları tazminatı

Ekibimiz

Ekibimiz
Av. Sebahattin KONYAR

Av. Sebahattin KONYAR

Konyar Hukuk Bürosunu, staj eğitimini ve akabinde askerlik hizmetini tamamladıktan sonra 2002 yılında kurdu. Mesleğin ilk yıllarında yoğun bir şekilde Ceza Hukuku alanında avukatlık yaptıktan sonra İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku gibi alanlar başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında aktif olarak danışmanlık ve avukatlık yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Av. Evren HIŞMAN

Av. Evren HIŞMAN

Üniversite yıllarında ve üniversiteden mezun olduktan sonra çeşitli seminer ve konferanslara katılırak birçok sertifika almıştır. 2011 yılında Büromuzda stajyer avukat olarak başlayıp, ceza ve hukuk alanındaki çalışmalarımıza katılarak avukatlık stajını tamamlayıp ruhsatını almıştır. Daha sonra Hakimlik ve Savcılık adaylığı için yazılı sınavlarda başarılı olup, mülakatlara katılmıştır. 2014 yılı Ocak ayından beri ofisimizde avukat olarak çalışmaktadır.
Av. Fatih DEMİRDÖN

Av. Fatih DEMİRDÖN

İş Hukuku, Meslek Hastalıkları, İş Kazaları, Trafik Kazaları, İnsan Hakları Hukuku, Tüketici Hukuku, Özel ve Kamu Hukuku Davaları, (Ticaret ve Tüketici Davaları, Uluslararası mekanizmalarda hukuki süreç takibi)
Av. Muhammet Fatih YILMAZ

Av. Muhammet Fatih YILMAZ

Muhammet Fatih YILMAZ, stajyer avukatlık döneminde sigorta hukuku (Destekten yoksunluk tazminatı, sürekli sakatlık tazminatı, araçların değer kaybı ve kazanç kaybı) alanında yoğun bir şekilde çalışmıştır. Sigorta tahkim komisyonundaki güncel düzenlenmeleri yakından takip etmektedir. Muhammet Fatih YILMAZ, İstanbul Barosu’na kayıtlıdır.
Av. Mazhar ELDEN

Av. Mazhar ELDEN

Aynı büroda İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra Hukuku, Sigorta Hukuku alanlarında avukatlık yapan meslektaşımız, 2018 yılında aramıza katılmıştır. Mesleğini icra ederken aynı zamanda kişisel gelişim, bilgisiyar ve office programları alanlarında eğitim veren çeşitli kurslara katılarak bu eğitimlerin bir kısmını bitirmiş, bir kısım eğitimleri ise almaya devam etmektedir.
Av. Yeliz DURMAZ

Av. Yeliz DURMAZ

İstanbul Barosuna kayıtlı olan Avukat Yeliz DURMAZ, 08.12.1996 tarihinde Çanakkale'de doğmuştur. İlkokul ve ortaokulu Çanakkale'de okuduktan sonra Çanakkale Fen Lisesinden mezun olmuştur. Lisans eğitimine Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde başlayan Yeliz Durmaz; 2020 yılında lisans eğitimini tamamlayıp stajını başlatmış, 2021 yılında ise stajını tamamlayarak ruhsatını almıştır. 2021 yılı Eylül ayından beri ofisimizde avukat olarak çalışmaktadır.

Doğan SAPİL

Katip, danışman.

Özlem CENCİK

Sekreter ve danışman.
 
3WTURK CMS v8.3.1