Konyar Hukuk Bürosu | İşçi Avukatı, İşçi Hakları,iş hukuk,ticaret hukuku,işçi hakları neler ,iş ve trafik kazaları tazminatı

Ekibimiz

Ekibimiz
Av. Sebahattin KONYAR

Av. Sebahattin KONYAR

Av. Sebahattin KONYAR, Konyar Hukuk Bürosu'nu staj eğitimini ve akabinde askerlik hizmetini tamamladıktan sonra 2002 yılında kurdu. Mesleğin ilk yıllarında yoğun bir şekilde Ceza Hukuku alanında avukatlık yaptıktan sonra İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku gibi alanlar başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında aktif olarak danışmanlık ve avukatlık yapmaktadır.
Nesra Gürgen KONYAR

Nesra Gürgen KONYAR

SMMM Nesra Gürgen KONYAR, Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümünden 2012 yılında mezun oldu. İstanbul Mali Müşavirler Odasına 50361 sicil numarasıyla kayıtlı olup 1989 yılında Adana’da doğmuştur.
Av. Evren HIŞMAN

Av. Evren HIŞMAN

Üniversite yıllarında ve üniversiteden mezun olduktan sonra çeşitli seminer ve konferanslara katılırak birçok sertifika almıştır. 2011 yılında Büromuzda stajyer avukat olarak başlayıp, ceza ve hukuk alanındaki çalışmalarımıza katılarak avukatlık stajını tamamlayıp ruhsatını almıştır. Daha sonra Hakimlik ve Savcılık adaylığı için yazılı sınavlarda başarılı olup, mülakatlara katılmıştır. 2014 yılı Ocak ayından beri ofisimizde avukat olarak çalışmaktadır.
Av. Fatih DEMİRDÖN

Av. Fatih DEMİRDÖN

İş Hukuku, Meslek Hastalıkları, İş Kazaları, Trafik Kazaları, İnsan Hakları Hukuku, Tüketici Hukuku, Özel ve Kamu Hukuku Davaları, (Ticaret ve Tüketici Davaları, Uluslararası mekanizmalarda hukuki süreç takibi)
Av. Muhammet Fatih YILMAZ

Av. Muhammet Fatih YILMAZ

Muhammet Fatih YILMAZ, stajyer avukatlık döneminde sigorta hukuku (Destekten yoksunluk tazminatı, sürekli sakatlık tazminatı, araçların değer kaybı ve kazanç kaybı) alanında yoğun bir şekilde çalışmıştır. Sigorta tahkim komisyonundaki güncel düzenlenmeleri yakından takip etmektedir. Muhammet Fatih YILMAZ, İstanbul Barosu’na kayıtlıdır.
Av. Mazhar ELDEN

Av. Mazhar ELDEN

Aynı büroda İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra Hukuku, Sigorta Hukuku alanlarında avukatlık yapan meslektaşımız, 2018 yılında aramıza katılmıştır. Mesleğini icra ederken aynı zamanda kişisel gelişim, bilgisiyar ve office programları alanlarında eğitim veren çeşitli kurslara katılarak bu eğitimlerin bir kısmını bitirmiş, bir kısım eğitimleri ise almaya devam etmektedir.
Av. Dicle BAKIRHAN

Av. Dicle BAKIRHAN

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılı haziran ayında mezun olan Av. Dicle BAKIRHAN, üniversite öğrenciliğiyle eş zamanlı olarak belirli bir süre özel hukuk ağırlıklı hukuk bürolarında çalıştı.
Av. Tuğçe FİDAN

Av. Tuğçe FİDAN

İstanbul Barosuna kayıtlı olan Avukat Tuğçe FİDAN, 2020 yılında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Av. Yahya FIRAT

Avukat.
Erol KONYAR

Erol KONYAR

Erol KONYAR, 1987 tarihinde Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde dünyaya gelmiştir.
Doğan SAPİL

Doğan SAPİL

Avukat katibi

Hüseyin Baki KONYAR

Avukat Katibi

Serhat KONYAR

Ofis çalışanı

Ahlem KALE

Ofis çalışanı.

Münevver ARI

Asistan
 
3WTURK CMS v8.3.1