Konyar Hukuk Bürosu | İşçi Avukatı, İşçi Hakları,iş hukuk,ticaret hukuku,işçi hakları neler ,iş ve trafik kazaları tazminatı

Kurumsal

Kurumsal

Av. Sebahattin KONYAR tarafından 2002 yılında İstanbul’da kurulan Konyar Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sunduğu hizmet ve elde ettiği başarılar ile Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren  Konyar Hukuk Bürosu, müvekkillerine daha iyi hizmet sunmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış kadrosuyla departmanlar kurarak kurumsal bir yapı haline gelmiştir.

Vizyonumuz

 Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında muhtelif hukuk alanlarında uzmanlık kazanmış olan tecrübeli avukatları bünyesinde barındırarak gerek ulusal, gerek uluslararası hukuk alanında faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz ; Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır. Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz; gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu, gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirerek ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmakla birlikte hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır.

Bilgi, teknoloji, iletişim ve küreselleşme alanlarında yaşanan hızlı gelişmeler günümüz dünyasını dönüştürerek toplumları, ayakta kalmak adına, daha kaliteli ve rekabetçi Hukuk / hizmetler üretmek yarışına sokmuştur. Bu gelişmeler ışığında, tüm sektörlerde Müvekkillerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, kaliteli hizmet sunumu zorunluluk haline gelmiştir.

Adalet kavramı insanlık tarihi boyunca üzerinde en fazla durulan, hakkında sayısız teoriler üretilen ve aynı zamanda ahlaksal ve politik anlamda insanlığın ulaşacağı ideali ifade eden ve tanımlanması en zor olan kavramların başında gelmektedir. Buna rağmen adalet, toplum düzeninin en temel yapı taşı, barışın, güvenliğin ve istikrarın temel koşuludur. Buna göre adalette kalite, hukuk uygulayıcılarının/yargı sisteminin topluma/kişilere kaliteli ve etkin biçimde hizmet etmesi esasıyla gerçekleşir.

Misyonumuz

Hesap verirlik, objektiflik, etkinlik ve verimlilik temel hizmet ilkemizdir.Hedefimiz müvekkillerimize her zaman en yüksek kalitede hizmet vermektir.Hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, bilgilendirmeyi ve şeffaf çalışmayı esas alan, bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

Bu çerçevede, büromuz müvekkillerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmeyi ana hedef olarak belirlemiştir. Müvekkillerimizin başarısını, kendi başarımızdan önde görerek, müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştirmeyi en önemli çalışma prensibimiz olarak belirlemekteyiz. Sadece, uyuşmazlık ortaya çıktığında değil, önleyici hukuk hizmeti çerçevesinde sorunların doğumundan önce uyarıcı ve önleyici faaliyetlerde bulunmaya da oldukça önem vermekteyiz.

Kurumsal Değerlerimiz
  • Tarafsız ve bağımsız 
  • Ahlaki ve manevi değerlere bağlı
  • Doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeyen
  • Gizlilik prensibi dahilinde hareket eden
  • Açıklık ve hesap verilebilirlik 
  • Karşılıklı saygıya dayalı
  • Sorumluluğunun bilincinde
  • bir çalışma anlayışını benimsemekte olup, uyuşmazlıkların çözümü sürecini de bu mesleki etik değerler çerçevesinde yürütmektedir.
 
3WTURK CMS v8.3.1